Byg en Copilot AI agent på 10 minutter [Webinar]

Tirsdag d. 21. oktober kl. 8.40-9.00.

Om webinaret:

I denne session viser Anders, hvordan du bygger og bruger Copilot AI agenter direkte i Microsoft 365 Copilot Chat. Hurtigt og uden kode. 

Du får samtidig Anders’ bedste råd til at dele og styre brugen af AI Agenter i din organisation.

Til sidst løftes sløret for det mere avancerede Microsoft Copilot Studio, hvor Anders viser, hvordan specialbyggede AI agenter kan skræddersys til netop din organisation.

Sessionen er 100% live. Alt bygges så du kan kopiere det selv.

Ingen teknisk baggrund påkrævet.

Taler:

Anders Jensen

Anders er en af de førende eksperter inden for RPA og kunstig intelligens. På YouTube har han, på kanalen @andersjensenorg med over 11 millioner visninger af mere end 500 videoer om Microsoft Copilot og Power Automate.

En Microsoft Most Valuable Professional (MVP) titel to år i træk, en stærk teknisk baggrund og hans særlige fokus på at formidle komplekse emner enkelt gør Anders til en eftertragtet underviser i Microsoft Copilot og Power Automate for organisationer i hele verden.

 

Se mere om emnet i kurset, Microsoft Copilot 365: https://dit.dk/produkter/firmakurser/copilot365